У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:14, 18 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Жителька Львова ледь не проклинала правоохоронців, бо ті виписали їй штраф

Жителька Львова ледь не проклинала правоохоронців, бо ті виписали їй штраф thumbnail

«Щасливо вам в АТО потрапити й не повернутися!» - такими словами жінка відповіла поліцейським на виписаний штраф.

Дивно, що дітей у школі вчать етикету, а більш старших людей – ні. Тому діти мають якусь повагу й мінімальне виховання, коли, натомість, жінка порушує правила дорожнього руху й паскудить правоохоронців.

Жінка переходила дорогу в нерегульованому для цього місці. Вона перетнула п’ять полос, дві з яких були суцільними. Правоохоронці зупинили порушницю, й, заповнивши потрібні документи, вручили їй квитанцію зі штрафом. Бувало, хотіли уже прощатись, але жінка вимовила їм услід зловіщу фразу.

За такі гучні слова поліцейські не штрафували й не затримували городянку, а тільки подякували їй за таке «хороше» побажання.

Часто ми ставали свідками того, як міліція неналежно виконувала свої обов’язки й дозволяла собі слова-паразити й нетактовну лексику. Однак зараз можна побачити, яке хуліганство з боку містян надходить до охоронців порядку. Ба більше, хулігани – це не тільки маленькі неслухняні хлопчики, бувають і жінки, яким за 40.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: