У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:59, 18 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

З медалями повернулися шашкісти Львівщини з чемпіонату України

З медалями повернулися шашкісти Львівщини з чемпіонату України thumbnail

16 березня 2016 року у місті Косові на Івано-Франківщині завершився чемпіонат України з шашок-64 серед молоді та юнаків, а також в номінації наймолодших гравців «Юні надії» (віком до 10 років) з класичної, швидкої і блискавичної гри.

Загалом у Косові змагалося понад 100 кращих юних шашкістів України, які представляли збірні команди м. Києва, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Вінницької, Запорізької, Закарпатської, Харківської, Миколаївської, Одеської та Львівської областей.

Збірну команду Львівської області представляли учні Турківської ДЮСШ «Юність» Руслан Монич, Денис Кневець, Христина Зубрицька, Мар’яна Біян і Ірина Малетич (тренер-викладач Богдан Москаль) та юна львів’янка Варвара Осадча (тренер Тетяна Осадча).

Високий рівень майстерності гри в шашки продемонстрували та стали переможцями: в категорії «Молодь» Ольга Губарєва (Дніпропетровська обл.) і Сільвія Повх (Марковці) (Закарпатська обл.) та Богдан Панченков (Дніпропетровська обл.) і Сергій Компанець (м. Київ), серед юнаків Анастасія Глушко (Харківська обл.), Олександр Шнейдер (Дніпропетровська обл.), Кирило Леонов (Вінницька область) і Данило Агарков (Дніпропетровська обл.), серед «Юних надій» Анастасія Мельник і Вероніка Паліга (обидві – Вінницька обл.) та Олександр Коваль (Івано-Франківська область).

Якісну гру показали і спортсмени Львівщини, які здобули вперше за останні десять років дві медалі. Зокрема, львів’янка Варвара Осадча у змаганнях серед «Юних надій» посіла третє місце й виборола бронзову медаль у класичній грі (контроль часу по 45 хвилин на партію кожному учаснику + 5 секунд за зроблений хід). А наймолодша шашкістка Львівщини турківчанка Ірина Малетич посіла 3 місце і здобула бронзову медаль у блискавичній грі (контроль часу по 5 хвилин на партію кожному учаснику + 5 секунд за зроблений хід).

В десятку кращих також увійшли Руслан Монич - 5 місце (швидка гра з контролем часу по 7 хвилин на партію кожному учаснику + 5 секунд за зроблений хід) та Христина Зубрицька – 7 місце (класична гра) й Мар’яна Біян 7 місце (швидка гра).

Участь в церемонії нагородження взяли: найсильніший стронгмен України, заступник начальника управління молоді та спорту Івано-Франківської облдержадміністрації Назар Павлів, віце-президент Федерації шашок України Костянтин Балтажи та чемпіонка світу з шашок Ольга Балтажи.

Учасники змагань охоче поспілкувалися, фотографувалися, відвідали «Садибу Святого Миколая», яка знаходиться у національному парку «Гуцульщина», де взяли участь у майстер-класі з виготовлення дерев’яної писанки-мотанки, яку забрали з собою на згадку.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: