У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:46, 19 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львівських геїв не налякали заборони: що вони зробили?

Львівських геїв не налякали заборони: що вони зробили? thumbnail

Геї хотіли влаштувати квест рівності біля Оперного театру в центрі Львова. Суд їм таку річ робити заборонив. Попри усі старання пояснити, що ніяких закликів, пропаганди чи чогось схожого не буде, гомосексуалістів продовжували засуджувати.

Організатори ж квесту вирішили, що як не можна робити самий конкурс на свіжому повітрі, то програму фільмів/музики й розмов можна перенести у один з готелів. Так і сталося. Тепер за діями 10-тьох учасників слідкують 5 невідомих осіб. Хто вони й з якою метою прийшли – не кажуть. Дивина та й годі.

На самому ж заході зараз триває виставка. Люди хочуть «звільнити від стереотипів» тих, хто вважає гіршими за себе трансвеститів чи то євреїв. Раси, національності, релігії й сексуальні переконання не мають відігравати великої вага, адже усі ми є рівними у правах.

Відвідати цю подію забажало 150 людей, точніше заявок прийшло стільки, однак наразі невідомо, скільки іще прийдуть після виставки на перегляди фільму та літературний вечір.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: