У Львові – події, мистецтво, життя



Сторінка додана 20:29, 19 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Побудувати бізнес на автомийках

Побудувати бізнес на автомийках thumbnail

Автомобіль – гордість кожного його власника. Вибір водіїв завжди випадає на якісні запчастини, хороший сервіс обслуговування з кваліфікованими майстрами, цікаві аксесуари. А ще справжній автолюбитель хоче, аби його залізний кінь сяяв від чистоти, хоча часто ліниться зайнятись цим сам, витративши власний час. Зважаючи на це, бізнес, побудований на відкритті автомийки, окупиться в перші ж місяці функціонування.

Якщо Ви вже давно поринули в думки заснувати власну справу, цей варіант стане для Вас прекрасним стартом. На фоні інших ідей, ця не вимагає занадто великого стартового капіталу та надлишку зусиль. Можете додати креативу в оформлення, обслуговування, проте пам’ятайте, що є основні засади, на яких і треба будувати подальший план.

Наприклад, якщо Ви задумуєтесь про бізнес, і автомийка у Львові для вас привабливий варіант, не забувайте, що таких існує не один десяток. Тому приміщення слід шукати на відстані від інших. А найкращим розташуванням стане місце недалеко від авто майстерні. І подумайте про хорошу рекламу, адже від неї залежить потік клієнтів. Приміщення дешевше і зручніше орендувати, ніж будувати.

Визначтесь, який тип авто мийки обрати –  з ручною працею чи автоматизовану. Якщо останню, то закуповувати обладнання треба у перевіреного Вами або хорошими знайомими виробника, аби витрачені гроші виправдали себе.

Великої уваги заслуговують авто мийки, в який на високому рівні проводиться робота з клієнтами. Тому персонал повинен мати толерантність, а Ви, як організатор, попіклуйтесь про зону відпочинку та очікування. Це може бути кафе, або хоча б куточок зі зручними диванчиками, де працівники запропонують клієнтові кави.

Головне знайти підтримку, надійних партнерів, натхнення та впевненість у власних силах, а далі Вас неодмінно зустріне успіх.



Варто прочитати:






 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі



Варто прочитати: