У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:04, 20 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львівській області на військовому полігоні підірвався чоловік

У Львівській області на військовому полігоні підірвався чоловік thumbnail

Вчора, 19 березня, недалеко від села Вербляни, що в Яворівському районі, трапилася біда. На території військового полігону підірвався чоловік.

Як зазначається попередньо, 27-річний чоловік на території полігону шукав метал й підірвався на невідомому снаряді. Тобто він не був учасником військових навчань і проник на територію з метою лише збору металобрухту.

Зараз за його життя змушені боротися лікарі. Стан чоловіка важкий, його відправлено у реанімаційне відділення. Наразі ведеться розслідування стосовно цього випадку.

Зауважу, що такі випадки непоодинокі, нещодавно на полігоні «Широкий лан» підірвався на снаряді такий же шукач металевого брухту. У цій ситуації було двоє «збирачів» й один з них підірвався й загинув на самому полігоні. Тоді було вияснено, що снаряд чоловік тримав у руках, коли він вибухнув.

Ніхто не вбереже нас від необдуманих вчинків, як не ми самі. Подумайте, що для вас важливіше, перш ніж згоджуватися на такі страшні речі.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: