У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:12, 23 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів’янка ледь не продала власну дочку німцеві

Львів’янка ледь не продала власну дочку німцеві thumbnail

Зараз цих горе-аферистів судять.

Жителька Львова вирішила продати власну дочку громадянину Німеччини через посередницю. Судять двох українок та чоловіка, який називає себе батьком дівчинки.

Спіймали зловмисників, коли ті вирішили перевезти дитину через українсько-польський кордон, було це ще у серпні минулого року. Тоді правоохоронці знайшли справжню матір й дізналися, що та – уродженка Закарпаття, але останній час проживає у Львові, де і народила дівчинку. Через скрутні фінансові проблеми, вона захотіла залишити дитину в пологовому будинку, однак жінка з соціальної мережі запропонувала їй дещо інше.

Посередниця виявилася адміністратором сторінки «Альтернативне усиновлення», але дітей вона фактично продавала. За маленьку дівчинку вилучила 13, 5 тисяч гривень, також іноземці дали 500 доларів біологічній матері дівчинки.

Виявилося, що німець мав усі потрібні документи для перевезення дівчинки, однак ті документи були фальшивими, тому зараз він у суді.

Доки трива засідання, семимісячна дівчина знаходиться у дитячому будинку та чекає на своїх батьків. А хто є її батьками – вирішить тільки суд.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: