У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:08, 23 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів’яни називають свиноферму мафією

Львів’яни називають свиноферму мафією thumbnail

Жителі села Дуліби почали боятися смороду зі свиноферми, саме тому й заблокували її. Селяни перекривають дорогу, та цілодобово стоять на варті, оскільки бояться запаху, який зможе роздати підприємство. Посилаються вони на ситуацію, яка уже склалася в сусідньому селі.

Селяни розповідають, що свиней привезли на чотирьох фурах у ніч на п’яницю. Дозволу в місцевих не питали, тому й називають підприємство мафією.

Власники підприємства ж кажуть, що там є 600 свиней, однак перевірити це селянам не вдається, бо на територію нікого не впускають. Активісти села готові стояти на постах, аж доки ті свині не «виздихають».

Біда у тому, що планується привезти сюди біля дванадцяти тисяч поросят, і як кажуть самі жителі Дулібів – сморід від того буде дикий.

За чотири дні протесту селяни не допустили до будівлі жодної фури з кормом й продовжують стояти далі. Наразі ж проводиться перевірка самого підприємства. Перевірка може затягнутися на півмісяця, а допоки ферма може працювати незаконно, однак чи буде працювати – інше питання, адже свині, вочевидь, не виживуть.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: