У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:44, 24 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вулицями Львова скаче самотній кінь

Вулицями Львова скаче самотній кінь thumbnail

Інтернет заполонили світлини самотнього коня, який вранці бігав львівськими вулицями.

Літо ще не настало, досі холодно й подекуди дощить, однак лоша потішило місцевих жителів спогадами про відпочинок десь у селі чи активними кінними прогулянками.

Сьогодні, біля 9 години ранку, самотній кінь бігав вулицями Шевченка, Рясного-Руського, Рясного-1. Поміж численний транспортний рух кінь не лякався, а жваво шукав господаря, напевно.

Очевидці на своїх сторінках у соціальних мережах опублікували фото коня з підписами на кшталт: «У кого загубився кінь? Молодий на вигляд, бігає в першому ряду дороги». Також деякі користувачі соцмереж припускають, що цей кінь може бути з підприємства, яке на вулиці Винниця. Оскільки там є стайні з кіньми, де їх використовують для перевезення туристів по центру Львова в каретах.

Будемо сподіватися, що кінь таки знайде свій прихисток, а якщо його власниками є дійсно підприємці – то вони знайдуть самотнього гостя центральних вулиць.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: