У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:27, 25 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові затримали повію та сутенера

У Львові затримали повію та сутенера thumbnail

37-річний чоловік заохочував жінок до проституції.

Вчора, 24 березня, в одному з львівських готелів повію та сутенера затримали правоохоронців.

Наразі відомо, що 37-річний чоловік втягував у зайняття проституцією жінок. Останніми стали 26-річна та 30-річна жінки. Обидві особи були в скрутному матеріальному становищі й не знайшли іншого виходу, як торгувати своїм тілом, особливо, коли поряд був уже досвідчений чоловік, який вправно їм у цьому допомагав. На власному транспорті сутенер підвозив повій до клієнтів, зазначав оплату, яка сягала від тисячі гривень за годину, та охороняв жінок. Також зауважу, що дві жінки походять з неблагополучних сімей.

Клієнтів для повій чоловік знаходив у місцевих барах та готелях. «На гарячому» він та одна з повій впіймалися вчора, коли їх і затримали.

За такі незаконні дії сутенеру загрожує кримінальна відповідальність. Доки проводяться досудові розслідування і, швидше за все, наступні кілька років життя 37-річний чоловік проведе у місцях позбавлення волі.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: