У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:06, 26 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові жінка сплутала політолога зі священиком і почала перепитувати за нижню білизну

У Львові жінка сплутала політолога зі священиком і почала перепитувати за нижню білизну thumbnail

Про веселі будні львів’ян

Нетипова пригода трапилася у скверику поблизу собору Святого Юра. Про це  у мережі Фейсбук розповів місцевий політолог Ігор Танчин.

Отож, він просто сидів на лавиці у сквері й курив, коли до нього підійшла молода дівчина. Розпочала вона з дивного привітання: «Отче, даруйте, що відриваю від роздумів..». Дівчині потрібна була порада. Політолог не одразу зчувся, глянув на себе – чорне пальто, капелюх. Може чимось і нагадав священика, тому й відповів дівчині, що він не служитель церкви. Однак молодиця не захотіла здаватися й наполегливо сказала: «Я знаю, що ви священик. Ви приховуєте це. Бо зараз курите, а це вам заборонено».

Ну от і як пояснити дівчині, що він не той?

Не знав що робити політолог і вирішив вислухати жінку. Однак питання його трохи здивувало. Жінка сказала таке: «Я лиш проконсультуватися хочу.. Чи можна в піст стрінги носити?»

У Фейсбуці політолог написав, що дозволив у Великий піст носити ті речі, й спитав своїх читачів, чи нічого страшного він не зробив.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: