У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 09:26, 27 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові жінка провчила водія маршрутки за розмови по телефону

У Львові жінка провчила водія маршрутки за розмови по телефону thumbnail

Що робити з хамством у громадському транспорті? А з водіями, які говорять по телефону? Львів’янка знайшла вихід, як варто боротися з невихованими водіями.

За те, що водій постійно говорив по телефону, не звертав уваги на зауваження пасажирів та подекуди навіть хамив їм, жінка вирішила його трохи провчити. От і зателефонувала до патрульних, повідомила про цей випадок і по всьому. Без насилля, криків чи сварок.

Як зазначила сама жінка, пасажирка транспортного засобу, водій не реагував на зауваження й постійно говорив по телефону, цим самим, порушуючи закон.

Зрештою, на основі заяви пасажирки, патрульні створили адміністративну постанову й наклали на любителя говорити по телефону штраф у розмірі 425 гривень. Сплатити таку кількість грошей тільки за розмову по телефону – дуже не хочеться. Однак можливо саме це навчить водіїв не порушувати правила безпечного пересування транспортним засобом.

Правоохоронці знову нагадують, що телефонні розмови водіїв під час руху є недопустимими. Дозволяється говорити по телефону тільки за допомогою спеціальних пристроїв, які дають змогу не користуватися руками під час бесіди.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: