У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:59, 28 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Шахісти міста Городка Львівської області та столиці України провели другу матчеву зустріч

Шахісти міста Городка Львівської області та столиці України провели другу матчеву зустріч thumbnail

25 березня 2016 року в актовому залі Городоцького Народного дому відбулася повторна матчева зустріч з шахів між дитячими командами м. Городка та м. Києва. Поєдинок між цими командами три дні тому в м. Пустомитах завершився перемогою шахістів зі столиці України. В повторній зустрічі переконливий реванш взяли городківчани.

Із знаменитими постатями минулого та сучасного древнього 802-річного м. Городка ознайомив учасників турніру директор Городоцького дитячого шахового клубу «Е2-Е4» Микола Матвієнко, який і оголосив товариську зустріч з шахів між командами Городка та Києва відкритою. Юних шахістів, гостей та організаторів турніру привітали секретар Городоцької міської ради Юля Віткова та головний суддя турніру, міжнародний майстер з Городка Андрій Грех.

До складу кожної команд увійшли по 35 учасників, які провели 4 змагальні тури. Підсумковий результат поєдинку - 91,5 : 48,5 на користь команди з Городка. Кубок переможців отримав капітан команди Городка Богдан Зворський, а капітан команди киян Богдан Савін отримав кубок за участь в поєдинку. Всі учасники поєдинку отримали від Городоцької міської ради солодощі. Київський шаховий клуб «Гамбіт» отримав від господарів турніру сувеніри на згадку.

Чотири перемоги в чотирьох поєдинках в складі команди господарів здобули Єлізаров Володя, Ільків Андрій та Шемелинець Михайло з Городоцької гімназії, Бучковська Вероніка, Пронько Вікторія, Олех Максим та Семків Вероніка з ЗОШ №3 а також вихованець дитсадка «Барвінок» Юліан Бучковський.

А на міні-футбольному полі зі штучним покриттям АПП «Львівське» проведено товариський футбольний поєдинок між юними шахістами Києва та Городка.

Відтак керівник столичної делегації, виконавчий директор федерації шахів м. Києва Тетяна Костак запросила городківчан влітку цього року до Києва на шаховий матч-реванш.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: