У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:44, 30 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів’яни за кордон рушають з холодною зброєю

Львів’яни за кордон рушають з холодною зброєю thumbnail

Митники затримали двох жителів Львова, які у Польщу хотіли перевезти більше 50 ножів. Якою була мета такого масового перевезення холодної зброї?

На путні пропуску «Шегин», що на українсько-польському було впіймано двох українців. Прикордонники Мостиського загону разом з працівниками митниці спромоглися запобігти незаконному перевезенню колекції ножів через кордон.

Спочатку автівка «Ауді» та два громадянина не виявляли якихось помітних ознак зловживання законом. Однак один з митників припустив, що ці люди можуть перевозити недозволений товар й про всяк випадок було проведено поглиблений огляд автомобіля. Як виявилося, недарма.

У сумці пасажира було знайдено 51 ніж. Ножі були найрізноманітніших розмірів та видів. Леза коливалися у межах від 8 до 23 сантиметрів.

Холодну зброю наразі вилучено  передано правоохоронцям, також складено протокол стосовно неправомірних дій двох жителів міста Львів.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: