У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:04, 31 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів’янин та поліцейські: хто кого побив?

Львів’янин та поліцейські: хто кого побив? thumbnail

Очевидці засуджують правоохоронців, а чи є для цього підстави?

Поблизу базару «Іскра», що у Львові, відбувся дивний інцидент. Люди з ринку розповіли, що між поліцейськими й продавцем виник конфлікт. Сам продавець торгує на ринку уже довго, адміністрація претензій до нього не мала й гроші він сплачував колись ще тодішній міліції. Однак наразі платити перестав, бо у його сім’ї поповнення й грошей катастрофічно не вистачає.

Відбулося це 30 березня, охоронці бризнули продавцю в очі газовим балончиком й викликали поліцію. Потім повалили його на землю й звірськи почали бити ногами. Перехожі намагалися захистити чоловіка, однак безрезультатно.

Думка правоохоронців геть інакша. Як вони зазначили, чоловік був у нетверезому стані й чіплявся до людей, і відвезли його до відділку й надягнули наручники через таку от поведінку.

У мережі львів’яни активно обговорюють цю подію. Хтось на стороні правоохоронців, хтось боці чоловіка. Що ж трапилося насправді - заявляти остаточно ніхто наразі не може.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: