У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:24, 31 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

За 50 гривень у Львові дорогу переходити можна абиде

За 50 гривень у Львові дорогу переходити можна абиде thumbnail

Як відучити львів’ян від переходу доріг у нерегульованих місцях?

Одною з причин аварій часто є проблема нерегульованих переходів. Людям важко пройтися кілька метрів до зебри, й перебігають дорогу вони будь-де з думкою «я швиденько, нічого не трапиться». Час, звісно, річ дорога, однак і власне життя хіба не дорожче?

Дивно бачити пенсіонерок, які так прудко перебігають дорогу на червоне світло, чи зайнятих чоловіків для яких ПДР – незнайомі зовсім. Принаймні враження складається таке.

Тепер за такі «пробіжки» на червоне, а то й взагалі за перехід посеред вулиці, повної автівок, будуть штрафувати. Штраф становить 51 гривню. Відомо, що патрульні Львова оштрафували уже більше 80 пішоходів.

Громадські активісти та звичайні жителі міста позитивно реагують на такі нововведення. У соціальний мережах аквтино обговорюється ця тема.

51 гривень – це гроші, можливо, і незначні, однак, якщо їх сплатити разів зо три, то усвідомлення прийде? Принаймні сподіватись на це варто, бо хай би як, а повага повинна бути навіть на дорозі й чого ми хочемо від водіїв, якщо й не усі пішоходи ладні йти на компроміс?Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: