У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:10, 31 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Голова сільради на Львівщині наживався на чужому добрі

Голова сільради на Львівщині наживався на чужому добрі thumbnail

Незаконно голова сільради вилучив у односельчан ледь не два гектари землі

Останній день березня, хтось уже відчуває промені весни й радіє тому, а когось чекає лава підсудних за неправомірну діяльність. На Львівщині підозрюють у злочині голову одного з сіл. Як зазначають попередньо, чоловік зловживав службовим станом задля власних потреб.

Допоки досудове розслідування виявило, що сільський голова ініціював начебто засідання сесії, де і були виконані наступні питання. Отож, як наслідок, він завдав людям шкоди майже у 940 тисяч гривень. Голова відібрав від 15 односельчан земельні ділянки, які у загальному становлять 1, 7 гектар.

Вчинив він це задля задоволення власних потреб, бо була потрібна ділянка для господарських дій там, тому людям він сказав, що земельні уділи були надані селянам тільки на тимчасове користування.

Наразі ж правоохоронці спростували думку посадовця, адже насправді ділянки землі перебувають не у користуванні, а у власності 15-тьох жителів села. За ці неправомірні дії на чоловіка чекає покарання, невдовзі усі матеріали будуть скеровані до суду.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: