У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 09:20, 1 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Зробити своє подвір’я чарівним легко

Зробити своє подвір’я чарівним легко thumbnail

Ніхто не мав мрії про невеличкий будиночок в тихому місці із величезним подвір’ям? Я з впевненістю можу сказати, що саме нею  і живу. Ще з дитинства я завжди хотіла будинок, де на подвір’ї  зможу облаштувати невеличкий сад, поставити каміння, насадити квітів навколо альтанки і викласти бруківкою стежинку до будівлі. Це можна зробити самому без жодного досвіду, але тоді не варто дивуватись, якщо миле подвір’я перетвориться на незрозумілу, з несмаком заставлену ділянку землі. Щоб цьому запобігти, дуже цінними стануть знання про дизайн ландшафтів.

В мережі Інтернет є море статей та порад як правильно розставити предмети саду, яка ділянка найкраще підходитиме для висадки квітів і яких, де варто буде посадити кілька фруктових дерев чи ,наприклад, зробити штучний фонтан або невеличкий басейн. Можна прочитати всі ці цікаві ідеї, і з упевненістю взятись до справи. Мені завжди було важко із декількох хороших ідей зробити одну, тому для мене це не найкращий варіант. Я просто можу перестаратись і знову ж таки спотворити свою ділянку надмірністю у всьому. Як кажуть люди: «Що занадто, то нездраво». В такому випадку краще всього звернутись до кваліфікованого працівника у цій сфері, який допоможе втілити всі ідеї, але і зробити все із певною витонченістю та смаком.

Насадіть цілую алею квітів, які у теплу пору року тішитимуть око, а десь, недалеко від алеї поставте штучний фонтанчик, який даватиме влітку легку прохолоду і відчуття заспокоєння, коли дзюрчатиме вода. Обсадіть навколо нього якісь невеликі декоративні кущики, і він набуде зовсім іншого вигляду. Ближче до межі, посадіть кілька фруктових дерев, які принесуть як і користь, так і відчуття насолоди. Просто уявіть як на своєму зеленому газоні стоїть шезлонг, на ньому відпочиваєте Ви. Десь там похлюпує вода з фонтану, і щебечуть пташки. Чи це не відпочинок від міської метушні? Інша картина: сім’я в альтанці сідає вечеряти, де-не-де чути цвіркунів, і відчуття затишку надають маленькі ліхтарики вздовж викладеної камінням стежки. Чи це не задоволення?

Облаштовуйте своє подвір’я так, щоб, дивлячись на нього тішилось Ваше око, бігаючи на ньому, могли радіти діти, а після важкого робочого дня його вигляд приносив вам відчуття спокою. Адже гарне ділянка – це не багато різних предметів,щоб заздрили сусіди, як це все дорого. Це естетичне задоволення власних потреб.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: