У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:48, 1 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Чужих проблем не існує: наміри жительки Львова розчулюють до сліз

Чужих проблем не існує: наміри жительки Львова розчулюють до сліз thumbnail

Львів’янка готова допомогти жінці, яка залишила свою дитину напризволяще

Два тижні тому свою дитину біля лікарні залишила невідома жінка. Малюк був дуже тепло одягнутий, біля нього було поставно кілька памперсів, а стіни сумки обкладені пінопластом.

Зараз же львів’янка Ірина Мазур просить відгукнутися матір, про це вона пише на свої сторінці у Фейсбук. Очевидно, жінка бажає добра малюку та його матері, а такий вчинок вважає наслідком бідності.

Ірина зазначає, що готова допомагати матері дитини матеріально, аби тільки та забрала свою дитину. Далі акцентує увагу на тому, що одяг дитини був старим, але дуже теплим, тобто матері не було байдуже на дитину, а зробила вона таке через банальну нестачу коштів на нормальне життя з сином.

Іще в середині березня маленький хлопчик залишився без матері. Тоді лікарі зазначили, що він цілком здоровий, а також, що народжувала жінка його швидше за все вдома, бо  характер перев’язування пуповини хлопчика не свідчить про професійність.

Ірина Мазур просить жінку відгукнутися, адже якщо за півроку мама так і не з’явиться, дитину віддадуть в дитячій будинок. Наразі немовля знаходиться в Пстомирівській лікарні, що на Львівщині.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: