У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:21, 2 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові перевіряли якість продуктів для військових АТО

У Львові перевіряли якість продуктів для військових АТО thumbnail

Чи є продукти харчування для наших військовослужбовців придатними до використання?

Питання є дуже важливим, адже від того, що їдять військовослужбовці, залежить їхня можливість виконувати важливі дії на тимчасово окупованих територіях.

Чи стане для вас здивуванням факт, що багато псевдопатріотів тільки наживаються на зоні АТО, задля створення власного позитивного іміджу? Фахівці ветеринарної служби, які зараз у Львові відпрацьовують можливі дії перевірки якості продуктів харчування розповіли, що неодноразово траплялися випадки, коли продукти були непридатними до вживання. Так, у 2015 році, деякі виробники постачали продукти, які навіть зовні мало нагадували свинину чи яловичину, тобто їсти їх було небезпечно. Траплялися і зіпсовані продукти, які замість смітника, збували у зону АТО. У таких випадках, усе повертали назад.

Наразі у місті Львів, окрім звичних навчань військових, досвід здобувають і ветеринарні лікарі центру забезпечення, які відтепер перевіряють якість продуктів, шо потрапляють на Схід України.

Невеличкими кроками ми досягнемо бажаного, а здорова їжа – це перше, що має бути на окупованих територіях. Оскільки саме від здоров’я солдатів залежить подальший результат.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: