У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 08:40, 3 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

То яка причина вибуху в Львові?

То яка причина вибуху в Львові? thumbnail

Як уже стало відомо, на вулиці Хвильового, 39 у місті Львів під тротуаром трапився вибух. Як наслідок, тротуар частково зруйнувався.

Наразі на тротуарі утворилася велика дірка, більша, аніж каналізаційний люк. За попередніми даними, вибух трапився через газ, однак наразі фахівці з з’ясовують точну причину такого вибуху посеред вулиці

Додам, що наразі у будинках, які знаходяться довкола, зникло світло.

Ще однією гіпотезою було загоряння дерева, люди незчулися одразу й подумали, що то пожежа, рятувальники приїхали, однак дарма, бо вибухи газу явно не в їхній компетенції, а нічого не горіло.

Через те, що інформація була непідтверджена, пожежники подалися назад, хоча попередньо на місце події приїхали швидко.

Прокоментували цей випадок і в диспетчерській «Львівтеплоенерго», де зауважили, що вибух газу відбувся у одному з каналізаційних колекторів. Через це були пошкоджені і кабелі між підстанціями на вулицях Лінкольна та Хвильового. Це і пояснює відсутність світла у житлових будинках.

Аварію ліквідували до 15:00, нагадаю, що трапився вибух вчора, 2 квітня, також подачу електроенергії уже відновили.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: