У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 09:48, 3 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Як стати успішним» – сьогодні у Львові

«Як стати успішним» – сьогодні у Львові thumbnail

Практичні поради, відповіді на питання, нові знайомства й ідеї

Сьогодні, у неділю 3 квітня, о 19:00 жителі Львова мають змогу відвідати цікавий тренінг на тему «Як стати успішним». Організатори закликають активну молодь приєднатися до заходу.

Декан бізнес-школи УКУ у Львові Софія Опацька, Владика Венедикт та канадський підприємець Любомир Хабурський розкажуть про те, які дороги ведуть до успіху і як не втратити надії на півдорозі.

Захід відбудеться в «Арсеналі», що на вулиці Підвальній, 5. Вхід для усіх охочих вільний, однак є єдина умова – попередня реєстрація.

Спікери – відомі люди, який є про що поділитися. Пані Софія спеціалізується у питаннях стосовно  організаційної поведінки, управління людьми, створення та побудови організацій. Вона увійшла до топ-5 рейтингу бізнес-леді «SHE Rank», а також входить до топ-100 найуспішніших жінок України.

Любомир Хабурський  розповість про колсантингові та ІТ проекти й можливості управління ними. Наразі Любомир уже має досвід роботи в Департаменті юстиції Канади й Верховному канадському суді, Також він здобував освіту у п’яти вищих навчальних закладах.

Владика Венедикт в свою чергу є єпископом Української греко-католицької церкви. Він - один із найвідоміших священнослужителів серед молоді.

Організаторами зустрічі стали патріарша комісія у справах молоді УГКЦ, Львівська бізнес-школа Українського католицького університету та холдинг емоцій «Фест».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: