У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:14, 5 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

RFID облік текстилю нового покоління

RFID облік текстилю нового покоління thumbnail

Для власників фітнес-клубів, готелів, спортзалів, СПА салонів, басейнів і т.д. - нова система захисту від крадіжок рушників і текстилю, зручний RFID локер для видачі рушників відвідувачам. Сучасна, автоматизована система, розроблена компанією «Фреш», яка гарантує незаперечну зручність - і для власників закладів, і для їх відвідувачів.
нова система захисту від крадіжок рушників і текстилю

RFID система обліку текстилю в спортивно-оздоровчих місцях забезпечує:

  • Можливість скоротити витрати, оскільки RFID шафа, локер для рушників передбачає самообслуговування клієнтами. Відчинення дверей шафи відбувається після сканування RFID системою персональної картки, браслета з вбудованим в нього чіпом. Вам не потрібен працівник в штаті для прийому та видачі рушників. А відвідувачеві не потрібно звертатися кожен раз за допомогою, щоб отримати чистий рушник.
  • Зведення кількості крадіжок рушників, халатів або іншого текстилю до нуля. Ви позбудетесь необхідності їх постійно докуповувати. Доступ до локеру для рушників відбувається по клубній картці із вбудованим RFID чіпом, скануючи яку система автоматично відчиняє двері шафи з чистими рушниками. А при спробі винести рушник, спрацьовує на виході RFID система анти крадіжка.
  • Простоту в роботі системи, зручність для обслуговуючого персоналу, легку заміну рушників. За сигналом «Порожній бункер», який подається на ПК адміністрації, співробітник закладу замінює стелажі з новими рушниками або додає чисті рушники. Також за сигналом він забирає використані рушники в бункері для брудних речей.
  • Відсутність необхідності ходити часто до шафи та перевіряти залишки чистих рушників. Крім звукового і світлового сигналу, на прикріпленому до системи ПК або мобільному пристрої можна вести облік і відстеження руху кожної одиниці виробу, що потрапляє в RFID локер для рушників в реальному часі.

В кожен рушник, кожен виріб вбудовується RFID чіп, на який реагує система для зчитування і відчинення дверей шафи, і система анти крадіжка на виході. З їх допомогою ведеться детальний облік і захист від крадіжок рушників. Такі чіпи довговічні, вологостійкі. Вони допомагають при видачі / прийомі речей в хімчистці, до і після прання. Сканування чіпів дозволяє вести облік текстилю по номеру, зберігати дані в ПК або зчитувачі, і автоматично формувати накладні для друку. При цьому управління даними зрозуміле і забезпечує доступ для співробітників різного рівня підготовки.

Щоб дізнатися для себе про час та вартість установки системи анти крадіжка і RFID локера для рушників, ви можете звернутися в компанію «Фреш». Нові технології позбавлять вас від багатьох проблем і значно підвищать рівень вашого закладу.

RFID технології завжди зберігають Ваші гроші!Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: