У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:43, 6 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Що думає львівський священик про ворожок та екстрасенсів?

Що думає львівський священик про ворожок та екстрасенсів? thumbnail

Що робити з родичами чи знайомими, які безперестанно вірять у сили злих духів, у потойбічне, у могутність ворожок і відьом? Доволі багато людей залишають купу грошей у знахарок і стають ледь не залежними від цього всього. Чи є такий підхід до життя правильним?

Жителька Львова прийшла на лекцію, аби спростувати думку людей про чудодійність таких людей. Вона говорила, що до ворожок не ходить і нікому не радить. Однак думки аргументовувала фактами.

Ефектом духовного плацебо назвав віру в забобони й ворожіння місцевий священик отець Лозинський. Він схиляється до думки, що чим більш довірлива людина, тим легше на неї впливає. Ну і чим частішими стануть походи до ворожок, тим більш вагомими вони будуть для відвідувача.

Священик розповідав, що важливо думати про те, у що ти віриш якраз під час посту. У цей час корисно усе переосмислити і визначитись зі світосприйняттям.

Організатори зустрічі запевняють, що надалі планується створити кілька таких лекцій задля розвіювання стереотипів. Обговорити треба буде ще погляди на йогу, соціальні мережі та багато іншого.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: