У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:42, 6 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові проведуть профілактичні обстеження стосовно діабету

У Львові проведуть профілактичні обстеження стосовно діабету thumbnail

До Всесвітнього дня здоров’я, який цього року присвячено боротьбі з діабетом, з 7 по 9 квітня 2016 року у 7 великих містах України за підтримки фармацевтичної компанії Санофі в Україні відбудеться профілактично-просвітницький проект «Майстерня здоров’я», ініційований Всеукраїнським лікарським товариством. В рамках проекту жителі Києва, Львова, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Вінниці та Чернігова  отримають можливість безкоштовно пройти профілактичні обстеження на отримати консультації лікарів стосовно діабету.

В Україні проблема діабету постає надзвичайно гостро. Станом на початок 2016 року в країні було зареєстровано понад 1,2 млн пацієнтів з діабетом. Крім того, статистика свідчить, що кожна третя людина, яка має це захворювання, не знає про свій діагноз.

З метою підвищення рівня обізнаності населення про діабет, проект «Майстерня здоров’я» надає можливість усім охочим перевірити рівень цукру в крові, виміряти артеріальний тиск, а також отримати консультації фахівців.

Запрошуємо усіх бажаючих скористатися цією можливістю та дбати вчасно про своє здоров’я!Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: