У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 23:49, 6 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Які вистави у львівських театрах можуть зацікавити?

Які вистави у львівських театрах можуть зацікавити? thumbnail

8 квітня як завжди буде насиченим днем для львів’ян, які люблять і бажають розвиватися. Новини культури цього дня досить насичені, очікуються цікаві вистави одразу в кількох локаціях: «Лисеня – хитрун» у львівському театрі «І люди, і ляльки», «КРИЛА АНГЕЛА» в першому українському театрі для дітей та юнацтва, вистава “Радуйся. Напіви до Богородиці” в театральному Центрі «Слово і голос», «Перетворення» у львівському театрі ім. Лесі Українки, «Амнезія, або Маленькі подружні злочини» у львівському театрі імені Леся Курбаса та «Назар Стодоля» в театрі імені Марії Заньковецької.

Лисеня - хитрун. Львівський театр І люди, і ляльки

Цікава для маленьких діток та їх батьків вистава, яка триватиме всього 45 хвилин. Інтерактивна, головні герої будуть спілкуватися з дітками. Початок о 12:00, 14:00.

КРИЛА АНГЕЛА. Перший український театр для дітей та юнацтва

Дана театральна імпровізація уже не для дітей, вікове обмеження – 16+. За твором Ясунарі Кавабати "Елегія" глядачі можуть дізнатися про внутрішній свій жінки, яка втратила своє кохання. Початок о 19:00.

Вистава “Радуйся. Напіви до Богородиці”. Театральний Центр Слово і голос

Буде цікава аудиторії, яка цікавиться музикою та релігією. Можна буде почути літургійні наспіви, які збереглися ще з часів Київської Русі. Розпочнеться о 19:00.

Перетворення. Львівський театр ім. Лесі Українки

Драма про внутрішній світ людини. Заставляє задуматися. Можливо саме цей витвір мистецтва змінить ваше ставлення до життя. Початок о 19:00.

Амнезія, або Маленькі подружні злочини. Львівський театр імені Леся Курбаса

Можна навчитися імпровізувати на сцені. І робити це творчо. Актори створюють живу постановку, кінець якої не написаний. Розпочнеться о 19:00.

Назар Стодоля. Театр імені Марії Заньковецької

Сценарій за всім відомим однойменним твором Тараса Шевченка. Любителям української культури варто переглянути однозначно. Початок о 19:00.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: