У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 23:49, 6 квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Які вистави у львівських театрах можуть зацікавити?

Які вистави у львівських театрах можуть зацікавити? thumbnail

8 квітня як завжди буде насиченим днем для львів’ян, які люблять і бажають розвиватися. Новини культури цього дня досить насичені, очікуються цікаві вистави одразу в кількох локаціях: «Лисеня – хитрун» у львівському театрі «І люди, і ляльки», «КРИЛА АНГЕЛА» в першому українському театрі для дітей та юнацтва, вистава “Радуйся. Напіви до Богородиці” в театральному Центрі «Слово і голос», «Перетворення» у львівському театрі ім. Лесі Українки, «Амнезія, або Маленькі подружні злочини» у львівському театрі імені Леся Курбаса та «Назар Стодоля» в театрі імені Марії Заньковецької.

Лисеня - хитрун. Львівський театр І люди, і ляльки

Цікава для маленьких діток та їх батьків вистава, яка триватиме всього 45 хвилин. Інтерактивна, головні герої будуть спілкуватися з дітками. Початок о 12:00, 14:00.

КРИЛА АНГЕЛА. Перший український театр для дітей та юнацтва

Дана театральна імпровізація уже не для дітей, вікове обмеження – 16+. За твором Ясунарі Кавабати "Елегія" глядачі можуть дізнатися про внутрішній свій жінки, яка втратила своє кохання. Початок о 19:00.

Вистава “Радуйся. Напіви до Богородиці”. Театральний Центр Слово і голос

Буде цікава аудиторії, яка цікавиться музикою та релігією. Можна буде почути літургійні наспіви, які збереглися ще з часів Київської Русі. Розпочнеться о 19:00.

Перетворення. Львівський театр ім. Лесі Українки

Драма про внутрішній світ людини. Заставляє задуматися. Можливо саме цей витвір мистецтва змінить ваше ставлення до життя. Початок о 19:00.

Амнезія, або Маленькі подружні злочини. Львівський театр імені Леся Курбаса

Можна навчитися імпровізувати на сцені. І робити це творчо. Актори створюють живу постановку, кінець якої не написаний. Розпочнеться о 19:00.

Назар Стодоля. Театр імені Марії Заньковецької

Сценарій за всім відомим однойменним твором Тараса Шевченка. Любителям української культури варто переглянути однозначно. Початок о 19:00.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Все, что нужно для любимого занятияВсе, что нужно для любимого занятия
Развитие человека, как личности, происходит тогда, когда он начинает заниматься любимым де...

Сьогодні

Все, что нужно для любимого занятияВсе, что нужно для любимого занятия
Развитие человека, как личности, происходит тогда, когда он начинает заниматься любимым де...

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: