У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:53, 8 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові мати-одиначка нападає на людей

У Львові мати-одиначка нападає на людей thumbnail

Жінка з некерованими емоціями нападає на людей посеред вулиці. Останнього разу дісталося палицею і цвяхами пенсіонерці та її внучці.

25-річна жінка уже тричі нападала на людей посеред вулиці. Про це інформують у місцевій поліції. Останній випадок трапився через суперечку між її трирічним сином та дворічною дівчинкою, яка гуляла разом з бабусею. Через незначний дитячий інцидент 66-річна жінка зі своєю внучкою отримали серйозні травми.

Трапилося це вчора, 7 квітня. На дитячому майданчику зранку син некерованої штовхнув потерпілу дівчинку. Бабуся подалася захищати маленьку дитину, після чого мати хлопчика посадила його у візок і почала безжалісно бити палицею як літню жінку, так і її внучку.

Як виявилося пізніше, до палиці були прибиті цвяхи і била вона потерпілих саме ними. Навіщо носити таку річ з собою і наскільки розлюченою треба було бути, аби мстити за сина так.

Результат на обличчя. Маленькій дівчинці пощастило більше. У неї виявлено кілька подряпин на обличчі та тілі. Щодо пенсіонерки – їй розбили голову в двох місцях, у жінки купа гематом та синців на руках і голові.

Що чекає на жінку, яка спричинила такий ґвалт наразі невідомо.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: