У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:48, 8 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Пенсіонерка ледь не вистрибнула з вікна третього поверху, бо донька зачинила її у квартирі

Пенсіонерка ледь не вистрибнула з вікна третього поверху, бо донька зачинила її у квартирі thumbnail

Дивний випадок трапився у Львові вчора, 7 квітня. Пенсіонерку не покінчувати з життям змушені були вмовляти поліцейські.

Спочатку до патрульних надійшов виклик про те, що літня жінка хоче покінчити з життям, вистрибнувши з вікна третього поверху. Одна група поліцейських стояла над вікном і вмовляла жінку не стрибати, а інша – під дверима квартири. Коли пенсіонерку попросили відчинити двері, вона сказала, що її замкнула дочка. Вчинити самогубство літня особа забажала через те, що у неї помер чоловік та син.

Зрештою, один з правоохоронців переліз через балкон сусідів до квартири пенсіонерки і двері відчинити вдалося. Правоохоронці одразу ж зателефонували до дочки цієї жінки. Коли та приїхала, то розповіла, що маму зачиняє не просто так. Причиною є склероз літньої жінки: вона забуває про усе на світі й виходить на вулицю. Траплялося кілька випадків, коли її не могли знайти. Що ж тепер робити з бідолашною – не знає.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: