У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:46, 11 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Жителі Львова борються з рекламою

Жителі Львова борються з рекламою thumbnail

Активісти міста Львів виступають за усунення реклами на вулицях міста, бо наразі вона охопила усе. Де б ти не був, куди би не йшов чи не їхав, слідом за тобою постійно буде вона – реклама. Доки ти бажаєш насолодитися архітектурою міста, в очі кидатися будуть натяжні стелі, вікна і двері, масажі, фітнес і найголовніше – Київстар. Саме Київстар найдужче не злюбили.

У самому центрі міста невідомі розмалювали логотип марки Київстар «Я люблю Львів» чорними фарбами. Тому зараз там «Бабло понад усе» і «Продали громадський простір міста». Таким чином жителі міста хочуть достукатися до владних органів.

Однак не усі. Багато містян вважає це вандалізмом й некультурністю сучасного суспільства, бо окраса міста тепер схожі на затерту стіну. Інші ж наполегливо радять боротися з масовим «зарекламленням» міста Львів.

Що ж буде далі – можна лише сподіватися. Але наразі у мережі Фейсбук цю проблему активно обговорюють та розповсюджують.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: