У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:03, 13 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Будні на кордоні: львів’янин цінне каміння заховав у шкарпетки

Будні на кордоні: львів’янин цінне каміння заховав у шкарпетки thumbnail

Прикордонники затримали чоловіка, який у шкарпетках намагався нелегально перевезти доволі вагому партію цінного каміння. Однак не вийшло.

Не дивина для людей, що на кордоні відбуваються постійні баталії з незаконним перевезенням сигарет, бо українці вигадали прибутковий для себе бізнес – контрабанду. Але не тільки сигарети трапляються на кордоні, у цьому випадку незаконно перевезти чоловік забажав майже 20 кілограмів янтарного каміння.

Заховав дорогу знахідку чоловік під одягом: у шкарпетках, у взутті й у машині. Затримали його на кордоні з сусідньою Польщею. Трохи більше 18-ти кілограмів каміння виявили у автівці «Мерседес», все інше – на чоловікові. Наразі проводиться перевірка цієї події.

Нагадаю, що нещодавно у мережі була інформація про чоловіка, який через кордон намагався перевезти старовинні книги. Тоді прикордонники виявили, що датуються книжки довоєнним часом й обидві надруковані німецькою.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: