У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:10, 14 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові сатаністи роблять шкоди на цвинтарі

У Львові сатаністи роблять шкоди на цвинтарі thumbnail

Місцевих жителів лякає ситуація, що трапилася за одну ніч. Близько сорока пам’ятників на цвинтарі розтрощили невідомі. То кому вигідна така «праця»?

Львів’яни обурені й не до кінця усвідомлюють, як могло трапитися те, що є зараз. Буквально за ніч на цвинтарі не стало біля сорока надгробків, хтось їх безжалісно понищив. Правоохоронці зараз працюють над цією справою, проводять розслідування. Допоки найбільші припущення підпадають на сатаністів, які часто бувають на кладовищах й творять невідомі обряди.

Місцеві жителі впевнені, що це справа рук безбожників, які не мають в душі нічого святого. Та і таку кількість пам’ятників, яку було понищено за ніч можна припускати тільки до групи осіб, які працювали згуртовано.

Найбільше цей випадок налякав пенсіонерів, у яких там поховані родичі чи друзі. Бояться, що ніхто не зупиняє таких дій й не знають, як можливо з цим боротися.

Допоки ведеться слідство, а на цвинтарі майже сорок могил залишилися без пам’ятників, які, зауважу, коштують недешево.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: