У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 08:57, 18 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На Львівщині відбувся шаховий турнір «Мама, тато, дідусь і я – шахова сім’я»

На Львівщині відбувся шаховий турнір «Мама, тато, дідусь і я – шахова сім’я» thumbnail

17 квітня 2016 року в Городоцькому молодіжно-спортивному центрі відбувся шаховий турнір «Мама, тато, дідусь і я – шахова сім’я» на призи Городоцької міської ради. В турнірі взяли участь 31 сімейна команда з Городка та Львова. До складу дуету входили хлопчики та дівчатка 2002 р.н. і молодші, які й були капітанами команд, а також хтось із найдорожчих для них людей - мама, тато, дідусь або бабуся. Змагання відбувалися за швейцарською системою у 8 турів. Контроль часу 10 хв. + 10 сек. за кожен зроблений хід.

У змаганнях шахових сімей за участю дівчаток найкращий результат продемонструвала команда Вікторії Хацко зі Львова. Вікторія разом з дідусем Валерієм Кольцовим, набрали 11 командних очок (перемог -4, нічиїх – 3, поразка - 1). На другому місці фінішувала команда Лідії Попко - першокласниці із ЗОШ № 3 міста Городка, яка здобула сумарно разом з дідусем Богданом Телюком 10 очок (перемог -2, нічиїх – 6, поразок -0). На ІІІ місці виявилася команда Юліани Войтко з Городоцької гімназії, яка разом з татом Володимиром здобули 9 командних очок (перемог -3, нічиїх – 3, поразок - 2).

В турнірі з участю хлопчиків найкращий турнірний результат показав родинна пара львів’янина Світозара Чабана та його мами Зоряни, які набрали 12 очок (перемог - 4, нічиїх – 4, поразки - 0). Другу сходинку п’єдесталу пошани посів також родинний дует з міста Лева у складі тата та сина Олександра та Віталія Цимбал (перемог -4, нічиїх –3, поразок - 1). Лише на ІІІ місці виявилася команда фаворитів змагань Богданчика та Володимира Зворських з міста Городка (перемог - 5, нічиїх – 2, поразок – 1).

Переможцям та призерам змагань вручено медалі, дипломи та грошові винагороди в розмірі 250, 150 та 100 грн. на команду, а переможці родинних дуетів команда Чабан та Хацко отримали ще й красиві кубки.

В турнірі також взяли участь 7 сімейний дуетів з Городоцького дитсадка «Барвінок». З участю дівчаток найкращий результат в турнірі серед дошкільнят показала команда Вікторії Жезло із 8 командними очками (перемог - 1, нічиїх – 6, поразка - 1). А за участю хлопчиків-дошкільнят найкращий результат показала команда Владислава Абрамкіна (8 командних очок: перемог - 2, нічиїх – 4, поразок - 2).

Микола Матвієнко, м. ГородокВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: