У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:28, 18 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові під час застілля було вбито жінку

У Львові під час застілля було вбито жінку thumbnail

У Бродах трапилася страшна річ. До поліцейських 15 квітня надійшов виклик про те, що в одному із сіл в будинку знайдена мертва жінка. Повідомила правоохоронців про це фельдшер, яку попередньо викликали для надання медичної допомоги.

Коли фельдшер прийшла в будинок – жахнулася, жінка лежала на землі й не подавала ніяких ознак життя. Виявилося, що померла вона через набряк головного мозку та крововилив під оболонку головного мозку.

Виявилося, що жінці було 42 роки, будинок належить демобілізованому 40-річному чоловікові. 9 квітня чоловік вирішив організувати застілля, закликав друга та загиблу.

Такий же «захід» провели 13 квітня. Чоловіки були в нетверезому стані, однак хотіли ще, тому викликали таксі й поїхали в Юроди за горілкою, жінці ж наказали прибрати й зварити їсти. Вона цього не зробила, за це демобілізований друг ногою вдарив жінку по голові, а потім ще кілька разів гримнув її в обличчя. Ці побої і стали причиною смерті.

Однак чоловікам було геть не до того, жінка лежала на землі, а вони продовжували застілля й викликали медика лиш за дві доби.

Наразі триває досудове розслідування.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: