У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:59, 22 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові касирка пограбувала супермаркет

У Львові касирка пограбувала супермаркет thumbnail

Досвід жителів Львівщини показує, що від крадіжки уберегти себе фактично неможливо, зловмисники трапляються ледь не скрізь і методи кожного – різні. Одні грабують людей у маршрутках чи тролейбусах, а інші й на роботу влаштуватися не бояться, аби потім скоїти крадіжку. Часто шахраїв не лякає кримінальна відповідальність, а саме позбавлення волі, вони, очевидно, вірять, що усе минеться. Як бачимо, більшість крадіжок не так складно і викрити.

Вчора, 21 квітня, до Сихівського відділку поліції надійшла заява від працівників місцевого супермаркету. Магазин розташований у Сихівському мікрорайоні і у середу, 20 квітня, там трапилася крадіжка. У її вчиненні підозрюють касирку, оскільки вкрадена сума грошей була з касового апарату. Сума крадіжки - 2500 гривень.

У поліції кажуть, що участь у крадіжці касирки закладу встановлена. Допоки з'ясовуються обставини цієї події та вирішується питання стосовно потреби відкриття кримінального провадження по цій справі.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: