У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:55, 24 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львівські патрульні розчулили жителів міста до сліз

Львівські патрульні розчулили жителів міста до сліз thumbnail

Добро починається з нас

Окрім того, що хабарі уже не беруть, роблять адекватні попередження й намагаються бути ближчими до людей, на цей раз здивували жителів Львова чимось новим. Патрульні нової поліції завойовують авторитет містян.

Львів’яна вразив вчинок патрульних, які їхали на машині з номером 0505. Він розповів про це на сторінці у Фейсбук. Говорить, що до його будинку приїхала машина патрульних з мигалками, чоловік, бувало, подумав, що то знову хтось біди накоїв. Однак поліцейські відчинили задні двері звідки допомогли встати літньому чоловіку. Автор публікації припускає, що його літньому сусідові, вочевидь, стало погано, а патрульні допомогли йому. Пенсіонер ще довго дякував поліцейським, а вони в свою чергу відвели його ще й до під їзда.

Зауважимо, що такі випадки є непоодинокими. Нещодавно хтось з користувачів розповідав, як жінку з важкими сумками відвезли прямо додому, а колись такого й уявити не можна було.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: