У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:49, 27 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові сайт ОДА «заспамили» сепаратисти

У Львові сайт ОДА «заспамили» сепаратисти thumbnail

Сьогодні, 27 квітня, начальник СБУ у місті Львові Віктор Андрейчук розповів, що сайт обласної держадміністрації спамили  особи з Донецької області.

Він зазначив, що групі працівників СБУ вдалося відслідкувати, звідки саме здійснювалася атака на сайт державної структури.

Наразі відомо, що шахраями-спамерами були особи з Донецька. Андрейчук зауважує, що притягнення цих людей до відповідальності обов’язково буде, коли з’явиться можливість це зробити.

Чому ж покарати винних не можна зараз? Андрейчук додає, що СБУ Львівщини покарати їх на порядку денному не може, тому що зловмисники перебувають на території окупованого Донбасу.

Аби уникнути таких проблем надалі, на прес-конференції було зазначено, що обласна та міська влади міста виділять кошти на вдосконалення техніки в службі безпеки, задля кращого й оперативнішого відслідковування дзвінків та схожих на цю проблем.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: