У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:53, 27 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Поліцейські Львова знайшли малолітню дівчинку, що заблукала

Поліцейські Львова знайшли малолітню дівчинку, що заблукала thumbnail

Яким чином дитина знаходилася у трьох кілометрах від будинку голодна й без батьків?

Патрульні Шевченківського району в місті Львові звернули увагу на маленьку дівчинку, якій на вигляд було років з п’ять. Дитина перебувала на вулиці Плуговій без нагляду батьків.

Правоохоронці зупинилися й підійшли до дитини, аби чимось їй допомогти. Дівчинка розповіла, що живе на вулиці Мазепи, втекла з дому ще вранці й нічого за цей час не їла. Патрульні вирахували, що до вулиці Івана Мазепи кілометри зо три від місця, де знайдено дівчинку.

Поліцейським дівчинка розповідала страшні речі. Казала, що мама кудись пішла вранці й залишила її з батьком, а батько, в свою чергу, ніде не працює й розпиває вдома горілку. Дівчинка не ходить в дитячий садок, тому що в батьків немає на це потрібних коштів.

Якщо ж мати з батьком таки захочуть повернути собі дитя – прийдеться їм нелегко, оскільки зараз дівчинка знаходиться в дитячому будинку. Патрульні спершу нагодували дитину, а потім звернулися в службу по справах дітей. Уже звідти бідолашну дівчинку відвезли у дитбудинок. Скільки часу вона проведе там – невідомо.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: