У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:33, 29 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Нові технології у нашому житті: планшет ipad air

Нові технології у нашому житті: планшет ipad air thumbnail

Зараз наступив той час, де нові технології витісняють традиції. З цього приводу розвивається безліч дискусій, і в певній мірі матиме рацію кожна сторона. Я прихильник обох теорій. З одного боку, негативним є те, що всі ці сучасні технології замінюють нам живе спілкування, запах сторінок від книг, що кілька десятків років лежали на поличці. Якщо дорослі люди ще не так залежні від цих пристроїв, то діти і особливо підлітки не уявляють свого життя без телефону, планшету чи ноутбука. Вони не вміють насолоджуватись простими речами, а ігри для них існують лиш комп’ютерні, а не як для нас – на дворі з друзями. Це, звісно, погано.

Але якщо поглянути з іншого боку. Маючи таку чудову річ, Ви відкриваєте перед собою нові горизонти. Необмежена кількість можливостей стає доступна з придбанням таких пристроїв. Особливою популярність користується продукція, що розроблена геніальною людиною – Стівом Джобсом. Його бренд Apple набирає своєї слави з кожним днем. Є величезне різноманіття: ноутбук Apple MacBook, планшет ipad air та інші моделі й, мабуть, найбільш відомий телефон, що має майже кожен другий - iPhone. Ця продукція подобається всім своєю функціональністю, а також довгим терміном служіння, адже як кажуть у нас: «Зроблено на совість».

Не можливо обмежити себе повністю від сучасних технологій. Хочемо ми того, чи ні, але вони є і будуть з нами протягом життя. Не потрібно ігнорувати їх, адже такі пристрої допоможуть Вам дізнатись багато нової інформації, забезпечать швидкий її пошук і ще багато інших додаткових функцій. Одна з них – спілкування. Всі мають родичів, які мешкають за кордоном чи просто у віддаленому місці. Зараз, завдяки телефонам, планшетам, ноутбукам, в яких є доступ до мережі Інтернет, можна не лише розмовляти з ними, а й бачити їх. Я часто користуюсь цим, через те, що живу в п’ятисот кілометрах від дому. Щовечора наша сім’я збирається біля двох екранних моніторів.

Розвиток технологій. Добре це чи погано обирати легше Вам. Але якщо вони так наполегливо просяться до Вашого життя, то чому б їм не відчинити?Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: