У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:19, 29 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Кому вигідно отруювати львів’ян?

Кому вигідно отруювати львів’ян? thumbnail

П’ятеро дітей та двоє дорослих наразі змушені лежати в лікарнях з страшними отруєннями: хто у цьому винен?

Місцевим ЗМІ стало відомо, що семеро потерпілих, серед яких п’ятеро – діти, отруїлися парниковими овочами. Стан цих осіб лікарі оцінюють, як середній стан важкості. Інформацію про масові отруєння підтверджують у департаментів громадського захисту в обласній адміністрації міста Львова.

Потерпілих від отруєння в лікарню привезли вчора, 28 квітня. Відомо, що вік дітей коливається від двох до десяти років. Усі п’ять дітлахів зараз знаходяться в реанімації.

На жаль, поки що сказати точну причину такого сильного отруєння не можна. Правоохоронці проводять усі необхідні медичні експертизи задля розпізнавання цієї недуги. Хто винен і як його карати – справа, якою займуться після експертиз.

Часто отруєння трапляються в окремого типу людей, що мають проблеми зі шлунком чи ж від зіпсованих продуктів, особливо молока та м’яса. Однак потерпілі в цій ситуації їли саме парникові овочі й отруєння стало масовим, тому назвати це просто нещасним випадком не можна.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: