У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:52, 29 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На Львівщині виготовляли фальшиву горілку

На Львівщині виготовляли фальшиву горілку thumbnail

Минулого тижня, 23 квітня, працівники оперативної групи податкової поліції Львівщини ліквідували так звану «підпільну гуральню», де правопорушники незаконно виробляли горілчані напої.

В межах слідчих дій було проведено два обшуки: в місті Трускавці та у Дрогобицькому районі. Вилучена кількість незаконних виробів лякає.

Фальсифікована горілка загрожує здоров'ю та навіть життю тих, хто буде її споживати, оскільки на якість спиртний напій ніхто не перевіряє й цим спонукає покупця на великий ризик. Ще однією бідою таких «установ» є підробка, тобто таку самогонку будуть продавати в якості брендових горілок, а покупець про це навіть не дізнається. Якщо ж ще й у кривдників добре налаштовані стосунки з продавцями магазинів – справа неминуча й проблематична.

Правоохоронці вилучили загалом 545 літрів сурогату горілки, сума цієї продукції приблизно 77 тисяч гривень. Окрім фальшивої горілки було знайдено етикетки відомих марок: «Хлібний дар», «Неміров», «Медов», «Перша гільдія» та інші. Додатково вилучено було корки, лійки, клей та сито, що так само в справі слугує доказом підробки напоїв.

Організатори такого дійства будуть відповідати за вчинене перед законом.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: