У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:54, 30 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові шизофреніка засудили за подвійне вбивство

У Львові шизофреніка засудили за подвійне вбивство thumbnail

15 років – саме на стільки Галицький районний суд засудив чоловіка, що хворіє шизофренією. Відомо, що засуджений зчинив подвійне вбивство й пограбування, однак зробив він це ще 11 років тому.

Убивав чоловік своїх жертв задля крадіжок. Спершу задушив двох жінок, аби викрасти магнітофон. Другого разу побив знайомого, і коли той втратив притомність, викрав у нього біля тисячі гривень.

Важливим фактом є і те, що засуджений до цього лікувався у психіатричній лікарні. Медики кажуть, що чоловік виявляв помітні ознаки розладу особистості, а також шизофренії. Однак разом з цим зауважують, що ступінь його хвороби є таким, де чоловік усвідомлював що він робить і з якою метою. Тому й хвороба не звільняє його від відповідальності.

Психіатр остаточно затвердив, що підозрюваний міг усвідомлювати дії, що чинить, але не у повній мірі. Таким чином примусових заходів до нього не будуть приймати.

Щодо самого підозрюваного, свою вину він не визнавав і запевняв, що його ролі у вбивстві не було.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: