У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 22:06, 30 Квітня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Рівненські полісмени прийняли присягу з Деканоідзе, але без Авакова

Рівненські полісмени прийняли присягу з Деканоідзе, але без Авакова thumbnail

Полісмени прийняли присягу в Рівному – 193 патрульних з’явиться в місті. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не приїхав.

Про це повідомляє, сайт Новин Західної України - КОЛОНА

Полісмени прийняли присягу на центральній площі Рівного сьогодні, 19 квітня. Одночасно приймали присягу 193 особи. Церемонія відбулася за участі очільниці Нацполіції України Хатії Деканоідзе. Арсен Аваком, міністр внутрішніх справ, як і очікувалося, не приїхав.

Натомість міністр анонсував появу 20 патрульних екіпажів, повідомивши про це у Facebook. Він нагадав про призначеного в місті Рівне головного полісмена, якого затвердили на посаді, Сергія Мерчука, 22-річного учасника громадських акцій часів Майдану та бойових дій в зоні АТО. Мерчук – родом з Волині, тривалий час був волонтером багатьох дитячих та молодіжних таборів, займався національно-патріотичним вихованням молоді.

Раніше повідомлялося, що нові патрульні міста Рівне мають прийняти присягу 9 квітня, проте у зв’язку з призначеннями в області нового керівництва поліції – обласного керівника Сергія Князєва та міського в Рівному Сергія Мерчука – дату прийняття присяги перенесли на 19 квітня.

Серед патрульних Рівного 22 особи – учасники АТО, двоє з яких мають бойові нагороди. Близько 15% полісменів – жінки.

Середній вік рівненського охоронця порядку — 25 років. Дівчат серед патрульних — 14 %. Понад 80% усіх патрульних мають вищу освіту.

Начальником Управління патрульної поліції у місті Рівному буде рядовий поліції Мерчук Сергій Юрійович.

Нових поліцейських міста приїхали привітати Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе, керівництво Головного управління Нацполіції Рівненщини, представники обласної і місцевої влади.

Хатія Деканоідзе закликала хлопців та дівчат служити чесно, справедливо і професійно. У якості прикладу навела роботу Сергія Мерчука на його колишньому місці служби — на посаді командира роти патрульної поліції у Києві.

«Він показав, що перед законом усі рівні. І те, що ми з вами ненавидимо більше за все — подвійні стандарти — для нього цього просто не існує», — додала Хатія Деканоідзе.

Рівне стало 22 містом України, в якому стартувала патрульна поліція.

Націона?льна полі?ція Украї?ни — центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки. Діяльність Національної поліції спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України черезМіністра внутрішніх справ згідно із законом.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: