У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:30, 3 Травня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У центрі Львова двох чоловіків поранили ножами

У центрі Львова двох чоловіків поранили ножами thumbnail

Пасха минула, можна грішити?

Вчора, другого травня, біля половини одинадцятої вечора у самому центрі Львова на Театральній вулиці двох чоловіків поранили ножами. Спричинила біду група невідомих осіб. Добре, що були свідки, які зателефонували в швидку допомогу. У одного з чоловіків була жахлива кровотеча через поранення обличчя, в іншого – не настільки значний поріз.

Правоохоронців про цю біду попередили самі медики, оскільки при таких травмах мовчати вони не мають права. Цікаво, що показання слідчим потерпілий давати відмовився. Також чоловік відмовився писати заяву чи пояснювати цю ситуацію яким-небудь чином.

Дивно, що у цій ситуації нікого так і не буде покарано. Враховуючи факт, що заяву потерпілий писати не бажає, то й кримінального провадження відкривати не будуть.

Можливо, чоловік бажає «домовитись» зі своїми кривдниками інакше, однак чи принесуть такі речі бодай якусь користь для потерпілого?Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: