У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:05, 5 Травня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У прокуратурі допитають високопосадовців Львівської міської ради

У прокуратурі допитають високопосадовців Львівської міської ради thumbnail

Завтра, 6 травня прокуратура Львівської області допитає працівників управління житлового господарства, а зокрема начальника управління Юрія Богдановича Гольця, а також двох працівників.

На службових осіб раніше було відкрито кримінальне провадження за невиконання рішень, постановлених Галицьким районним судом. Нагадаємо, суд постановив надати працівникам прокуратури ордери на житло.

Працівники мерії ж наголошують на тому, що помешкання в першу чергу потрібно надавати сім’ям учасників антитерористичної операції,  а також соціально незахищеним верствам населення, котрі потребують цього в першу чергу, а мова наразі йдеться про 31 квартиру. Діючий голова Львівської міської ради Андрій Садовий зазначає, що місто проти того, аби зараз надавати службові квартири працівникам прокуратури

Сама ж прокуратура продовжує чинити тиск на мерію, та зобов’язує виконати постанову суду, аргументуючи це тим, що попередній мер ще в далекому 2005 виділив інвесторам землі під будівництво службових квартир. Також працівники прокуратури запевняють, що Львівська міська рада прикриваючись соціально сприйнятими гаслами хоче впливати на них з власних інтересів.

Загалом боротьба між міською радою та прокуратурою триває вже більше 6 місяців, і скандальна справа доходила до того, що міськраді навіть заарештували один із банківських рахунків.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: