У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:56, 6 Травня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові шахраї обікрали батьків хворої дитини

У Львові шахраї обікрали батьків хворої дитини thumbnail

Кредитні шахраї познущалися над бідолашною сім’єю.

Вже більше місяця батьки хворого хлопчика чекають на грошовий кредит, однак звісток ніяких. Людям не вистачало грошей , щоб вилікувати сина, тому вони звернулися за позикою. Кількадесят тисяч гривень з них «виманили», як доказ того, що кредит потерпілі таки сплатять. Далі залишалося тільки дочекатися кредитних коштів, однак чекати чомусь доводиться надто довго.

14-річний син Сашко вчиться в школі, однак від інших дітей його відрізняє єдиний факт – проблеми зі здоров’ям, а саме недуга хребта. Вдома дитина пересувається лише на візку, потрібні були оптимальні умови для проживання, але і грошей не було, тому і довелося кредит взяти. У банках сім’ї відмовляли через те, що батько хлопчика працює не так давно.

Після цього вони знайшли підходящий варіант в інтернеті, де обіцяли кредит без довідки про доходи. Кредитори «виманили» у сім’ї 46 гривень, уклали контракт, пообіцяли 550 тисяч гривень і зникли.

Юристи наголошують, аби люди не вірили будь-яким установам, оскільки кредити надавати мають право тільки банки. Зараз сім’я може звертатися в суд й відшкодовувати свої кошти, однак процес цей затягнеться, вочевидь, надовго, оскільки винних поки не знайдено.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: