У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:30, 6 Травня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Гарант в розмірі €14 млн виділили на збереження Карпатських лісів

Гарант в розмірі €14 млн виділили на збереження Карпатських лісів thumbnail

Природньо-заповідні об’єкти, що знаходяться в карпатських лісах, розвиватимуть на гарант у розмірі 14 млн. євро, виділений державою. Таке в історії незалежної України відбулось вперше, і міністр екології та природніх ресурсів Остап Семерак розповідає, що це унікальна можливість, яку він використає для збереження та поступового розвитку Карпатських заповідників.

Першими у черзі на відновлення та розвиток є два об’єкти – це Карпатський біосферний заповідник, а також природній заповідник «Горгани».

На нараді із керівниками національних парків Карпатського регіону пан Семерак наголосив на тому, настільки зараз важливим є збереження карпатських лісів, а також додав, що проект буде поетапним, і загалом передбачає розвиток дев’яти Національних природніх парків.

Ініціювало та впровадило даний проект Українське товариство охорони птахів, а фінансову підтримку надало Франкфуртське зоологічне товариство.

Слід зазначити, що Остап Семерак не тільки намагається зберегти  і розвинути природні  заповідники України, а ще й перешкоджає тим, хто вирубує Карпатські ліси. Так, нещодавно міністр екології та природніх ресурсів України звільнив головного екоінспектора Івано-Франківської області за те, що той незаконно вирубував ліси. Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: