У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:00, 8 Травня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів стане культурним містом Європи

Львів стане культурним містом Європи thumbnail

Уже завтра, в понеділок 9 травня, о 17:00 годині на площі Ринок, а саме у внутрішньому дворі Ратуші, відбудеться інавгурація титулу «Європейська столиця культури 2016». Цьогоріч Львів розділяє цей титул з польським Вроцлавом.

Цікаво, що квітень був проголошеним Львівським місяцем у Вроцлаві, тоді поляки бачили різноманітний культурний світ українців. Зокрема, наявними були і виступи 300 українських творців: художників і поетів, прозаїків і музикантів, інтелектуалів та режисерів. Протягом 30 днів у Вроцлаві відбувалися різного штибу майстер-класи, літературні зустрічі, кінопокази та інше.

Уже під час травня-грудня нинішнього року львів’янам покажуть безпосередній зв'язок Львова та Вроцлава, а також доручення українського міста до титулу європейської столиці культури.

9 травня стане початком заходів, присвячених цій програмі у нашому місті. Зазначимо, що у програмі планується виступ Юрія Андруховича та музичного гурту Karbido, також польських груп Piotr Baron Quartet, DagaDana. Виступить і  Львівська Школа джазу та сучасної музики. Відбудеться представлення фільму про Львівський місяць у Вроцлаві.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: