У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:08, 9 Травня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

9 травня у Львові святкують тільки журналісти й поліція

9 травня у Львові святкують тільки журналісти й поліція thumbnail

Сьогодні, 9 травня, по всій Україні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Однак на Пагорбі Слави у Львові наразі активність доволі низька. Переважна більшість людей – або поліцейські, або журналісти.

Якщо ж згадати попередні роки, то саме у цей день відбувалися марші, а самі ветерани із самого ранку покладали квіти на цьому пагорбі.

Квіти до меморіалу поклали керівник управління СБУ у Львівській області та тимчасово виконуючий обов’язки начальника Нацполіції у Львівській області. Наразі оікуються чиновники обласного та міського самоврядування.

Нагадаємо, що поліція проводить посилені дії задля безпеки під час цього дня. Кожну людину при вході перевіряють на наявність ножів чи інших ріжучих предметів у речах. А також на наявність радянської символіки.

У журналістів перевіряють посвідчення. Такі заходи пов’язані з подіями, які наразі відбуваються в Україні. Аби не виникло якихось провокацій, здійснюється наявний контроль. Варто зауважити, що перевірка особистих речей у ветеранів не здійснюється.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: