У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:39, 10 Травня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Інспектор ДАІ Львівщини, котрий переслідував автомайданівців, поновлений на роботі

Інспектор ДАІ Львівщини, котрий переслідував автомайданівців, поновлений на роботі thumbnail

В грудні, наприкінці 2013 року працівник львівського відділу ДАІ склав рапорт на учасницю Автомайдану. Причина - вона їхала в Межигір'я.

Так, коли відбувався автопробіг в резиденцію екс-президента - працівниками ДАІ було складено рапорт на львів'янку, власницю одно з автомобілів автоколони, та направлено його в Лисичанський суд. Після того, як виявилось, що матеріали справи неправильно оформили - її закрили, тому жінка штрафу не сплачувала.

У квітні, два роки тому, було проведено службове розслідування, після якого інспектору оголосили догану. Пізніше, відповідно закону "Про очищення влади" за котрим з листопада 2013 року по лютий 2014 року звільняли всіх працівників правоохоронних органів, що складали рапорти на учасників Майдану, інспектора ДАІ було звільнено.

Та правоохоронець вирішив оскаржити це рішення, і заявив, що оскільки жінка не була притягнута до адміністративної відповідальності - злочину зі своєї сторони він не вбачає. Отож суд, окрім того, що постановив лейтенанта міліції поновити на посаді, вирішив, що МВС повинно виплатити службовцю зарплату за вимушений прогул в розмірі близько 40 000 грн.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: