У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:25, 11 Травня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові підліток записав на камеру своє самогубство

У Львові підліток записав на камеру своє самогубство thumbnail

Наразі говорять, що до самогубства дитину могли призвести сварки з батьками.

У Львові трапилася трагедія. 15-річна дитина поклала свою голову на залізничні рейки й таким чином покінчила з життям. До цього моменту хлопець відзняв відеозапис на мобільний телефон, де сказав, що не хоче жити. Причини такого рішення він не назвав.

На залізничній станції Підзамче 15-річний хлопець, називати ім’я якого ми вважаємо недоцільним, покінчив з життям, поклавши свою голову на залізничні рейки.

Хлопець увімкнув камеру телефона, сказав, що більше не бажає жити, після чого поставив телефон на землю, а сам залишився лежати на рейках. Хлопець помер на місці.

Зараз існують припущення, що причиною такого вчинку могла бути сварка з батьками, яка трапилась напередодні. Тоді хлопець сильно посварився з батьками, бо ті, аби його покарати, хотіли позбавити дитину дорогого мобільного телефона.

Наразі правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за фактом доведення до самогубства. Допоки триває слідство.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: